To był piękny początek roku! Bo tak właśnie zaczynamy rok, tworząc nowy, inspirujący i innowacyjny projekt!

Ludzki Rodzic rozpoczyna cykl bezpłatnych spotkań dla rodziców, poświęconych budowaniu relacji z dziećmi w atmosferze bliskości, wzajemnego zrozumienia i szacunku. Nie mówimy jednak tylko i wyłącznie o wychowaniu. Zwracamy też uwagę na to, jak ważne (i pomocne) są dwa aspekty życia: kondycja fizyczna oraz właściwy sposób odżywiania.

 

Stąd pomysł, by połączyć nasze wykłady i pokazać, jak te wszystkie sprawy wpływają na siebie wzajemnie – zrelaksowany, dobrze odżywiony rodzic łatwiej stawi czoła codziennym wyzwaniom rodzicielskim i rodzinnym. Tego jesteśmy absolutnie pewni!

Pierwsze spotkania za nami.

Część związaną z radzeniem sobie w roli rodzica prowadzi Wioletta Przenniak-Cołta, certyfikowany coach rodzicielski. Poszerza świadomość rodziców o siłę nawyków, przekonań i ich wpływ na budowanie relacji z dziećmi. To podczas tych spotkań tworzy się przestrzeń do wzajemnego wspierania się rodziców, a także zgłębiania wiedzy o tym, co pomaga budować tę ważną relację z dzieckiem i czerpać z niej radość.

O tym, jak o siebie zadbać po ciąży opowiada Wiola Grossman, która na co dzień pracuje z kobietami chcącymi wrócić do formy po urodzeniu dziecka (projekt ForMama). Panie dowiadują się nie tylko, jak ćwiczyć, ale także jakich aktywności unikać. Prócz tego otrzymują porady w zakresie codziennych czynności: podnoszenia, wstawania. Na koniec zajęć wykonujemy ćwiczenia mięśni dna miednicy, których nigdy za wiele 🙂

Niezwykle odkrywcze i pełne zaskoczenia dla mam są spotkania z dyplomowanym dietetykiem Eweliną Ozimek. To właśnie ona obala najpopularniejsze MITY dietetyczne. Wskazuje na produkty pożywne, pełne witamin i zdrowia dla dzieci i kobiet.

 

Gdzie już byłyśmy?

PIĘKNOŚĆ DNIA – salon kosmetyczny w Katowicach

KLUB AKTYWNYCH MAM – Czeladź

CENTRUM EDUKIDO – KATOWICE

SZKOŁA RODZENIA MIŚ KULECZKA – KATOWICE

Wkrótce będziemy w Tychach oraz Mikołowie.

 

Chcesz nas zaprosić do swojego miasta? Zapraszamy do kontaktu!

Pytaj o spotkanie w Twoim mieście!

kontakt@ludzkirodzic.pl

Zapytaj o wolne terminy

  


* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych.

Zapis udany! Dziękujemy