Śniadanie na trawie będziemy tam. Przybywajcie ?

Gepostet von Ludzki Rodzic am Dienstag, 29. Mai 2018

Śniadania na trawie to tradycja w Parku Śląskim, podczas której można miło i wyjątkowo spędzić czas. Pyszna kawa, jedzonko, a przy tym ciekawe spotkania i wykłady. Ludzki Rodzic też tam będzie. Zapraszamy Was na trzy spotkania w Rosarium Parku Śląskiego:

16 czerwca – przed wieloma z Was już niedługo bardzo trudny moment – we wrześniu posyłacie swoje pociechy po raz pierwszy do żłobka bądź przedszkola. Porozmawiamy o tym, czy łagodna adaptacja jest możliwa, jak pomóc dzieciom, jak je wspierać, jak się zachowywać, kiedy zostawiamy dzieci w przedszkolu i kiedy wracają do domu… Jak sprawić, by czas adaptacji był możliwie najmniej bolesny i trwał jak najkrócej?

14 lipca – granice – czym są i czemu służą? Jesper Juul pisze, że „człowiek niepotrafiący zadbać o własne granice, jest jak ogród bez ogrodzenia, z którego każdy może korzystać, kiedy tylko mu się podoba”.  Jeśli chcesz zwiększyć świadomość swoich i dziecięcych granic – przybywaj!

11 sierpnia – porozmawiamy o złości. Złość dotyczy każdego z nas, dlaczego pomimo dobrych chęci czasami sobie z nią nie radzimy. Odpowiemy na pytania: czemu wybuchamy i dlaczego jesteśmy niezadowoleni?  Będzie okazja do wymiany doświadczeń oraz sposobów na uspokojenie jakie stosujemy i jakie nam pomagają.

Partnerem spotkania i sponsorem nagród jest firma Titot Baby Fashion, producent ślicznych ubranek dla dzieci.

 

Czekamy na Was od godziny 10.00 do 13.00 w Rosarium Parku Śląskiego, al. Różana 2.

Kontakt: tel. 601 55 89 53; kontakt@miskuleczka.pl

Szeczegóły na naszym fanpage’u.

Wstęp wolny!

Zapytaj o wolne terminy

  


* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych.

Zapis udany! Dziękujemy