Już 14 kwietnia będzie miało miejsce wyjątkowe wydarzenie – Ósme Targi SILESIA BAZAAR Kids! To w ich trakcie będziesz mieć okazję posłuchać specjalistów z różnych dziedzin, spędzić czas z innymi rodzicami oraz wziąć udział w licznych atrakcjach przygotowanych dla całej rodziny. A czego będą dotyczyć prelekcje?

Jak rozróżnić potrzeby od zachcianek?

Zastanawiasz się, czy Twoje dziecko płacząc, chce na Tobie coś wymusić? Nie wiesz, czy powinnaś reagować na płacz za każdym razem? Zewsząd słyszysz na ten temat sprzeczne informacje? Koniecznie przyjdź na spotkanie z certyfikowanym coachem Wiolettą Przenniak-Cołtą! Dowiesz się na nim, jak rozróżnić potrzeby dziecka od jego zachcianek oraz jak reagować na płacz, nawet, gdy zewsząd będziesz słyszeć „wymusza, wejdzie Ci na głowę, manipuluje Tobą”.

Spotkanie odbędzie się o godzinie 11, z kolei między 13 a 14 będziecie mieli okazję do indywidualnych konsultacji z coachem. W tym czasie będziecie mogli zwrócić się do niej z wątpliwościami, które pragniecie omówić.

Nie zabraknie również wskazówek na temat przygotowania do porodu. Będzie tam też Joanna Bomba, certyfikowany doradca noszenia dzieci w chustach, instruktor masażu Shantala w Szkole Rodzica PLUS.

Wydarzenie jest bezpłatne!

Więcej informacji na ten temat, znajdziesz tutaj: Silesia dzieci.

To co?

Widzimy się 14 kwietnia na Stadionie Śląskim w Chorzowie! ?

Zapytaj o wolne terminy

  


* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych.

Zapis udany! Dziękujemy